No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Inter sfidon Juventusin për 60 milionëshin e Premier Leagues

Inter sfidon Juventusin për 60 milionëshin e Premier Leagues

Fitorja kundër Torino-s ka kthyer entuziazmin në shtëpinë e Inter-it pas humbjes kundër Bologna-s dhe barazimit me Verona-n.

Trajneri Conte ka filluar të mendojë që tani për skuadrën e së ardhmes dhe i ka idetë të qarta: jo vetëm lojtarë të rinj me të ardhme premtuese, por edhe lojtarë të provuar dhe me eksperiencë.

Sipas Corriere dello Sport, lojtari që i plotëson kriteret e Conte-s është N’Golo Kante, mesfushori i Chelsea-t, i cili kërkohet edhe nga Juventus dhe për të cilin Blutë kërkojnë 60 milionë euro për.

Avantazhi i zikaltërve është marrëdhënia e mirë e krijuar mes lojtarit dhe trajnerit gjatë kohës së kaluar bashkë në Stamford Bridge.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Tuchel jep mesazhin e parë si trajner i Chelseat

Pasi është zyrtarizuar sonte, menjëherë fjalët e para të Thomas Tuchel si trajner i Chelsea nuk kanë vonuar. Trajneri gjerman foli për faqen zyrtare të...

Recent Comments