No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gjuajtja e Ibrës e trullos lojtarin e Parmas 5 minuta (VIDEO)

Gjuajtja e Ibrës e trullos lojtarin e Parmas 5 minuta (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic mund të jetë plakur, por fuqia vazhdon të jetë e njëjta! E dëshmon goditja e dënimit e ekzektuar në Milan-Parma, ku topi ka prekur 120 km në orë shpejtësi dhe ka goditur në fytyrë Gagliolon e ndodhur në barrikadë…

Lojtari i Parmas ka qëndruar 5 minuta duke marrë veten dhe më pas e ka ngritur nga toka suedezi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

Recent Comments