No menu items!
Ballina KRYESORE Ramiz Lladrovci ia bën me dije Ballkanit: “Drita kampion!”

Ramiz Lladrovci ia bën me dije Ballkanit: “Drita kampion!”

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, duket se nuk ka qenë aspak i kënaqur me paraqitjen e Feronikelit në takimin e sotëm ndaj Ballkanit.

Skuadra e tij ka humbur ndaj Ballkanit me rezultatin minimal 0:1 – e kjo s’i pëlqeu aspak kryetarit të Komunës së Drenasit, i cili kishte një mesazh disa minuta para se të mbyllej ndeshja, raporton gazeta Blic.

“Drita Kampion” – tha ai me zë të lartë rreth minutës së 91-të të ballafaqimit.

Normalisht se mos prania e tifozëve në stadium, bëri që mesazhi i tij të ndëgjohej nga të gjithë dhe personat që ishin afër tij ia plasën të qeshurave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

FC A&N transferon mesfushorin me përvojë të madhe në futbollin kosovar

Klubi Futbollistik A&N nga Prizreni ka bërë goditjen e radhës në këtë afat kalimtar duke transferuar futbollistin e njohur kosovar.

Pas Ilir Berishës, Vitia prezanton një tjetër mbrojtës

Pas përforcimit bombastik në ditën e djeshme me ish-futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Ilir Berisha, skuadra e Vitisë sot ka zyrtarizuar një...

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Recent Comments