No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Ish-e dashura e Ozil shfaqet seksi edhe 37 vjeç! (FOTO)

Ish-e dashura e Ozil shfaqet seksi edhe 37 vjeç! (FOTO)

Aida Yespica pa frena! E veshur me kostum plazhi, fotot e shoëgirl-it Venezuelës çmendin fansat në Instagram, në sezonin e nxehtë që ka nisur mes plazhit, veshjeve provokuese dhe jetës luksoze!

Aida Yespica, tutta la verità su Ozil | soccerandwags

Ish e dashurës e Matteo Ferrari dhe Mesut Ozil, edhe pse 37-vjeç, sërish mbetet një femër shumë seksi dhe tërheqëse. Po tani, me cilin është lidhur?

Shpërthen bomba e thashetheme: përsëri Geppy Lama, një sipërmarrës që vjen nga një familje aktive në të gjithë botën në sektorin e optikës. Pas katër muajsh larg, për çiftin një fundjavë romantike në Capri, ku morën pjesë në një mbrëmje me Gigi D’Alessio (këngëtar i njohur) dhe shumë personazhe të tjerë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments