No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Interi rikthehet te fitorja, buzëqesh Conte

Interi rikthehet te fitorja, buzëqesh Conte

Interi rikthehet te fitorja në ndeshjen kundër Torinos me rezultatin 3-1. Zikaltrit e nisën shumë keq ndeshjen, pasi Handanovic gaboi kundër Belottit.

Portierit slloven i rrëshqiti topi nga dora dhe Belotti nuk e kishte të vështirë ta dërgonte në rrjetë. Pjesa e parë u mbyll 0-1 në favor të Torinos.

Pjesa e dytë foli krejtësisht për Interin që e nisi me marsh të pestë. Young barazoi gjithçka në minutën e 46′, ndërsa Godin i dha avantazhin në minutën 51′ për 2-1.

Interi vendosi pikat mbi “i” me golin e Lautaros. Sulmuesi mbylli llogaritë në 3-1 dhe Interi rikthehet te fitorja.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Pioli shpjegon çfarë ndodhi kundër Atalantas dhe përgatitet për një natë pa gjumë

“Besoj se është e vetmja skuadër që nuk kemi arritur ta mundim. Atalanta e ka merituar fitoren. Ne e nisëm shumë mirë, është për...

Recent Comments