No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gazetari italian shkatërron Ibrahimovic: I përket të djeshmes, jo aq i madh...

Gazetari italian shkatërron Ibrahimovic: I përket të djeshmes, jo aq i madh sa të mundë Rangnick!

Gazetari i njohur italian dhe me eksperiencë disavjeçare, Mario Sconcerti, ka folur për Corriere della Sera duke sulmuar Zlatan Ibrahimovic: “Eshtë i mbushur me veten dhe sa më shumë mosha ecën, më shumë ka nevojë që të zgjerohet për të mbuluar një hapësirë inverse”.

Napoli-Milan, gol subito e sostituzione | Ibrahimovic furioso!

“Ka shumë nga Milani i vjetër te Zlatan, ajo skuadër që është në vend të shtatë në mënyrë të vazhdueshme pikërisht sepse ka nevojë për të jetuar në të shkuarën deri në fund”.

“Ibra është një futbollist i jashtëzakonshëm i të shkuarës, që nuk është pak, por nuk është aq i madh sa për të prishur kërkimin e një ekuilibri të ri. Ata që nuk e njohin Rangnick, mjafton të informohen”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona afër bankrotimit… Zbulohet dëmi që ka shkaktuar Bartomeu

Barcelona po kalon një krizë ekonomike të paparë. Kjo dallohet edhe te lajmi i konfirmuar nga raporti vjetor financiar i klubit blaugrana, i cili...

U shkarkua por Lampard merr lëvdata nga pronari i klubit

Është zyrtare! Chelsea e ka shkarkuar trajnerin Frank Lampard. Me këtë rast, presidenti Roman Abramovich donte ta falënderonte ish-kapitenin për punën e bërë, duke...

FBK vendos që “Final 8” të luhet në Suharekë

Federata e Basketbollit të Kosovës ka marrë vendim të ri për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës. Fillimisht ishte paraparë që kjo ngjarje e madhe...

Spanja po përgatitet që ndeshjen me Kosovën ta luajë në territorin e saj

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më 31...

Recent Comments