No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Futbollistit të Tottenhamit ia ekzekutojnë vëllanë në Francë

Futbollistit të Tottenhamit ia ekzekutojnë vëllanë në Francë

Christopher Aurier, vëllai i futbollistit të Tottenhamit, Serge Aurier, u qëllua për vdekje këtë mëngjes, në Toulouse, qytet në jugperëndim të Francës. Sipas burimeve policore, kur mbërriti ndihma e shpejtë 26-vjeçari ishte në gjendje të rëndë nga plagët që kishte marrë në bark.

Christopher Aurier ndërroi jetë sapo mbërriti në spital. Personi që e qëlloi është ende në arrati. Vëllai tashmë i ndjerë i futbollistit të njohur,  gjithashtu luajti për PSG, por në kampionatet amatore.

Aktualisht ishte pjesë e Toulouse Rodéo, në Divizionin e 5-të. Ai e kishte filluar karrierën e tij te Lens, si vëllai i tij Serge, por pa mundur të kalonte në futbollin profesionist. Christopher Aurier ishte i skeduar nga policia për krime të vogla.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Rezultatet e mira në Turqi, Ballkani shpreson t’i vazhdojë edhe në Kosovë

Ballkani të mërkurën do ta luajë ndeshjen e fundit përgatitore në Antalia të Turqisë, para se të premten të kthehet në Kosovë....

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Recent Comments