No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Edhe pas humbjes së shiritit të kapitenit Thiago Silva mund të vazhdojë...

Edhe pas humbjes së shiritit të kapitenit Thiago Silva mund të vazhdojë me PSG

Nga lamtumira praktikisht e caktuar, në një kthesë të mundshme. Çuditërisht, PSG po shqyrton mundësinë e rinovimit të kontratës me Thiago Silva.

Nuk jemi ende në një pikë kthese, por ekziston idea që palët të përpiqen të vazhdojmë marrëdhënien e tyre. Edhe pse, kapiteni tashmë u zgjodh Marquinhos.

PSG goleia por 9 a 0 em primeira partida após paralisação ...

Everton mbetet në presion, Ancelotti ka identifikuar përforcimin ideal te mbrojtësi brazilian. Në sfond Milan dhe Fiorentina. Natyrisht, rroga e Thiago Silvas është problem pasi 10 mln euro në sezon nuk janë pak. PSG, nën llogore, mundohet të hedhë themelet për një rinovim të befasishëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments