No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Berlusconi nuk e do, Balotellin larg Italisë

Berlusconi nuk e do, Balotellin larg Italisë

Nuk ka asnjë kontakt ndërmjet Monzës dhe Mario Balotellit. Adriano Galliani dhe presidenti Berlusconi nuk duan të kenë SuperMarion në ekipin e tyre. Ata kanë frikë se Balotelli mund t’u prishë skuadrën.

Agjenti i tij Mino Raiola po punon për skuadrën e re të tij. Balotelli ka disa oferta nga Brazili, Turqia dhe Amerika sipas asaj që shkruan Nicolo Schira. Eksperti i merkatos në Itali bën me dije se sulmuesi nuk do të mbetet në vendin e tij.

E ardhmja e Balos mbetet në dyshim, ndërsa duket se largimi nga Brescia ka qenë goditja e fundit në karrierën e tij. Mbetet për t’u parë se si do të shkojë e ardhmja e futbollistit problematik.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona afër bankrotimit… Zbulohet dëmi që ka shkaktuar Bartomeu

Barcelona po kalon një krizë ekonomike të paparë. Kjo dallohet edhe te lajmi i konfirmuar nga raporti vjetor financiar i klubit blaugrana, i cili...

U shkarkua por Lampard merr lëvdata nga pronari i klubit

Është zyrtare! Chelsea e ka shkarkuar trajnerin Frank Lampard. Me këtë rast, presidenti Roman Abramovich donte ta falënderonte ish-kapitenin për punën e bërë, duke...

FBK vendos që “Final 8” të luhet në Suharekë

Federata e Basketbollit të Kosovës ka marrë vendim të ri për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës. Fillimisht ishte paraparë që kjo ngjarje e madhe...

Spanja po përgatitet që ndeshjen me Kosovën ta luajë në territorin e saj

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më 31...

Recent Comments