No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Gruaja e CR7 thyen rrjetin me stërvitjen e vitheve, merr 7.5 milionë...

Gruaja e CR7 thyen rrjetin me stërvitjen e vitheve, merr 7.5 milionë shikime brenda një dite (video)

Georgina Rodríguez, e dashura e Cristiano Rodríguez, është akoma e vendosur të bëhet protagonistja e verës në rrjetet sociale me fotot dhe videot që ndan në llogarinë e saj në Instagram. Georgina, “gruaja më e bukur në Tokë” sipas Cristiano, ndau një moment rutine të stërvitjes së përditshme të vitheve, që ka gjeneruar më shumë se 7.5 milionë shikime në më pak se 24 orë. “Kur dëshiron të stërvitesh marrëzisht”, – shkroi Georgina Rodríguez në Instagram, për të prezantuar videon që u bë shpejt “virale”, në të cilën tregon si kalit “mollaqet”, sikur secila prej tyre të kishte një jetë të vetën, në mënyrë të pavarur, në ritmin e Chimabala.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

Recent Comments