No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Havertz i vendos kusht Chelseat

Havertz i vendos kusht Chelseat

Chelsea do të rrëmbejë në skuadër Kai Havertz, por u ka dalë një pengesë e papritur. Bayer Leverkusen nuk mund ta mbajë, pasi futbollisti dëshiron që sezonin e ardhshëm të luajë në Champions Leagues.
Bild shkruan se një problem të tillë mund ta ketë dhe Chelsea. Blutë e Londrës duhet të kualifikohen për kompeticionin e kupës veshgjatë në mënyrë që të bindin sado pak talentin e madh të Gjermanisë.
Kryeredaktori i BILD, Christian Falk, bën me dije se lojtari u ka thënë “Aspirinave” se dëshiron të largohet, sepse Leverkusen nuk u kualifikua në Champions League. Mbetet për t’u parë nëse të besuarit e Frank Lampard do t’ia arrijnë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Agim Ademi i përgjigjet pyetjeve të Luana Vjollcës në “After Party”

Dje në mbrëmje është publikuar edhe intervista e shkurtër e Presidentit të FFK-së, Agim Ademit për “After Partyn” e Luana Vjollcës.

Apeli hedh poshtë ankimimin e Barçës, Messi mungon edhe ndaj Elches

Komisioni i Apelit në Federatën Spanjolle të Futbollit, ka hedhur poshtë ankesën e paraqitur nga Barcelona, ku kërkohej uljen e dënimit të...

Rashkaj e pranon se karrierës së tij te Kosova po i vjen fundi

Transferimi në kategorinë e dytë të Suedisë pritet të zvogëlojë gjasat që Anel Rashkaj të marrë ftesë tjetër nga Përfaqësuesja e Kosovës...

Vedat Muriqi ‘hero’, e dërgon Lazion në çerekfinale të Kupës së Italisë

Lazio ka shënuar fitore ndaj Parmas me rezultat 2-1 në kuadër të 1/16 të Kupës së Italisë, duke kaluar në çerekfinale.

Recent Comments