No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A Video: Juventus-Atalanta 0-1, Gomez dhe Zapata dhurojnë spektakël

Video: Juventus-Atalanta 0-1, Gomez dhe Zapata dhurojnë spektakël

Atalanta ka kaluar në avantazh kundër Juventus-it.

Zikaltrit kanë arritur të gjejnë golin në minutën e e 17-të pas disa kombinimesh shumë të bukura mes Gomez dhe Zapata-s.

Ka qenë ky i fundit që i ka finalizuar këto kombinime me gol.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ramadani flet para duelit me Dritën

FC Prishtina tash e disa ditë ndodhet në Antalia të Turqisë për përgatitje intensive për stinorin pranveror në elitën e futbollit kosovar,...

Muriqi: Shpresoj të shënoj edhe më shumë gola

Vedat Muriqi ka folur pas fitores ndaj Parmas në kuadër të Coppa Italia të cilën ishte bërë protagonist. Muriqi...

Ja si duket trofeu i Superkupës

Superkupa e Kosovës  për herë të parë do të zhvillohet jashtë kufijve ‘dardan’. Përballë njëra tjetrës në Antalia do të vihen skuadra...

Agim Ademi i përgjigjet pyetjeve të Luana Vjollcës në “After Party”

Dje në mbrëmje është publikuar edhe intervista e shkurtër e Presidentit të FFK-së, Agim Ademit për “After Partyn” e Luana Vjollcës.

Recent Comments