No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG, kthimi në fushë do të jetë special

PSG, kthimi në fushë do të jetë special

<p>Për herë të parë nga rifillimi i futbollit pas pandemisë, një skuadër që luan në një nga 5 kampionatet kryesore të Europës (Angli, Spanjë, Itali, Gjermani dhe Francë) do të luajë një ndeshje me publik.</p>
<p>Do të ndodhë të dielën në Le Havre, ku Paris Saint Geramin, rivale e Atalanta-s në çerekfinalet e Champions League, do të përballet me ekipin vendas, që luan në Ligue 2.</p>
<p>Për këtë miqësore janë shitur 4.500 bileta, maksimumi i lejuar dhe pothuajse një e pesta e kapacitetit të stadiumit, që janë shitur në pak minuta.</p>

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Rezultatet e mira në Turqi, Ballkani shpreson t’i vazhdojë edhe në Kosovë

Ballkani të mërkurën do ta luajë ndeshjen e fundit përgatitore në Antalia të Turqisë, para se të premten të kthehet në Kosovë....

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Recent Comments