No menu items!
Ballina KRYESORE Ibra: Në media doli vetëm 10% e përplasjes me Gazidis

Ibra: Në media doli vetëm 10% e përplasjes me Gazidis

Në një prononcim për “Sportweek”, sulmuesi i Milanit foli, mbi konfrontimin që ai pati me drejtorin e klubit milanez, Ivan Gazidis disa javë më parë.

Këto janë fjalët e Ibras: “Ajo që doli nga takimi i famshëm është vetëm 10 % e asaj që ndodhi (qesh). Por nuk ishte keq, domethënë. Ishte duke folur për mua dhe për ekipin. Diskutua dhe kërkuam përgjigje mbi situatën, për të ardhmen tonë “, tha shtatlarti suedez.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barça deklason Prishtinën në pjesën e parë

Barcelona e ka fituar me rezultat 5-1  pjesën e parë kundër Prishtinës në futsall. Minutat e parë Prishtina arriti që të mbrohet...

Zvicra po bën presion të madh për Andi Zeqirin, zbulohet kur mund t’i bashkohet përfundimisht Kosovës

Sulmuesi kosovar i Brightonit, Andi Zeqiri po vazhdon të jetë prej çështjeve më të përfolura nga mediet kosovare dhe ato zvicrane.Ai vazhdimisht ka qenë...

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Recent Comments