No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR City me “5 yje” ndaj Brighton, Sterling shkëlqen me 3 gola

City me “5 yje” ndaj Brighton, Sterling shkëlqen me 3 gola

Manchester City ka mposhtur 5-0 Brighton në javën e 35-të të Premier League.

Siç e tregon edhe rezultatit, Qytetarët nuk e kanë pasur të vështirë të sigruojnë tri pikët në transfertë.

Heroi i sfidës ka qenë Sterling, autor i tre golave. Dy të tjerët janë realizuar nga Jesus dhe Silva.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Devolli flet për fazën përgatitore, përforcimet e janarit si dhe objektivat e klubit

Drenica është njëri ndër klubet që ka pësuar më së shumti ndryshime në afatin kalimtar të janarit. Pikërisht për këtë arsye, kryetrajneri i kësaj...

Premtimet e Armand Dukës dhe Agim Ademit në futboll për 2021

Presidenti i “Federatës Shqiptare të Fubollit” Armand Duka dhe Presidenti i “Federatës të Fubollit të Kosovës” Agim Ademi ishin të ftuarit e...

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Recent Comments