No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA Bale e tepron, bën gjumë në bankinë!

Bale e tepron, bën gjumë në bankinë!

Julien Faubert e kishte bërë vite më parë dhe tani e përsërit një tjetër yll i Real Madrid. I blerë për një mal me para dhe me pagën në stratosferë, Garet Bale duke se ka humbur pasionin për futbollin dhe golfi është ai që e emocionon.

Sigurisht është thjeshtë një aludim, pasi sulmuesi i Uellsit ka shumë për të dhënë ën fushën e blertë. Gjithsesi, ajo që po i ndodh te Real Madrid po e lodh. Nëse nuk e kanë në plane, edhe ai e ka të vështirë të përfshihet.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Liverpool-Manchester United me rekord të ri shikueshmërie

Dueli mes Liverpool dhe Manchester United ditën e diel ishte dueli i rekordeve. Përballja mes dy klubeve të mëdha angleze është kthyer...

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Recent Comments