No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo kujton trofeun më të rëndësishëm: Ishte ditë historike

Ronaldo kujton trofeun më të rëndësishëm: Ishte ditë historike

Ka fitore që mbeten në mendje më shumë se të tjera.

Veçanërisht kur bëhet fjalë për fitoren e një kombi të tërë.

Di diçka për këtë Cristiano Ronaldo qkatër vite më parë fitonte Europianin me Portugalinë, i pari dhe i vetmi nëistorinë e kombit luzitan.

Ylli i Juventus-it ka kujtuar në profilet e tija në Igram fitoren që ka ndihmuar Portugalinë të bëhet pjesë e historisë:

“Katër vite më parë kemi jetuar një ditë historike dhe unike për të gjithë ne! Për mua ka qenë padyshim trofeu më i rëndësishëm i karrierës sime!”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Drita fiton bindshëm ndaj Llapit

Kampionia në fuqi Drita ka shënuar fitore me rezultat bindës të dielën në stadiumin “Zahir Pajazit” në Podujevë, ndaj Llapit 4:2.

Recent Comments