No menu items!
Ballina SUPERLIGA Ky futbollist i ndanë rrugët me Flamurtarin

Ky futbollist i ndanë rrugët me Flamurtarin

Arbër Mustafa, futbollisti nga Gjilani tashmë ka ndarë rrugët me Flamurtarin e Prishtinës.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Mustafa në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.

“Përmes këtij publikimi dua që të ju njoftoj që kam ndërprerë bashkëpunimin me Klubin Futbollistik “Flamurtari” edhe pse në fillim ishim dakorduar që marrëveshja të jetë dy vjeçare.

Kërkesat e mia dhe të klubit nuk ishin më të njejtat dhe me mirëkuptim të dyanshëm kemi vendosur për ta përfunduar këtë marrëveshje.

Pavarësisht të gjithave, unë dua që t’i falenderoj drejtuesit e klubit, dhe bashkëlojtarët për kohën që kaluam së bashku në këto gjashtë muaj.

Tashmë jam në kërkim të një ambienti të ri, për të cilin do të njoftoheni porsa të ketë diçka të re në këtë drejtim.”, ka shkruar Mustafa në llogarinë e tij.

Mesfushori më parë kishte luajtur te skuadra e Gjilanit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Rashkaj e pranon se karrierës së tij te Kosova po i vjen fundi

Transferimi në kategorinë e dytë të Suedisë pritet të zvogëlojë gjasat që Anel Rashkaj të marrë ftesë tjetër nga Përfaqësuesja e Kosovës...

Vedat Muriqi ‘hero’, e dërgon Lazion në çerekfinale të Kupës së Italisë

Lazio ka shënuar fitore ndaj Parmas me rezultat 2-1 në kuadër të 1/16 të Kupës së Italisë, duke kaluar në çerekfinale.

Malisheva i vë zjarrin merkatos në futbollin kosovar

Skuadra pretendente për inkuadrim në Superligë sapo ka zyrtarizuar shtatë super përforcime, shkruan Olle. Lajmi për Viktor Kukën që...

Rashkaj bëhet me skuadër të re

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Anel Rashkaj ka nënshkruar kontratë me klubin e tij të ri. Rashkaj do të...

Recent Comments