No menu items!
Ballina KRYESORE Edhe Roma në garë për Muriqin

Edhe Roma në garë për Muriqin

Edhe një skuadër ka shtuar interesimin për Vedat Muriqin.

Bëhet fjalë për skuadrën nga kryeqyteti i Italisë, Roma.

Këtë e ka bërë të ditur të premten sajti turk “hurriyet.com.tr”.

Muriqi luan për Fenerbahçen, por me shumë mundësi do të largohet këtë verë.

Deri më tani atë e kanë përcjellë skuadra me emër nga Anglia e Italia, por është raportuar për interesim edhe të skuadrave nga vende tjera.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

U shkarkua por Lampard merr lëvdata nga pronari i klubit

Është zyrtare! Chelsea e ka shkarkuar trajnerin Frank Lampard. Me këtë rast, presidenti Roman Abramovich donte ta falënderonte ish-kapitenin për punën e bërë, duke...

FBK vendos që “Final 8” të luhet në Suharekë

Federata e Basketbollit të Kosovës ka marrë vendim të ri për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës. Fillimisht ishte paraparë që kjo ngjarje e madhe...

Spanja po përgatitet që ndeshjen me Kosovën ta luajë në territorin e saj

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më 31...

Lampard shkarkohet, ja kush pritet ta zëvendësojë në bankinën e Chelseat

Frank Lampard është vendosur të shkarkohet nga roli i tij si trajner i Chelsea, pasi e ka udhëhequr skuadrën londineze për pak më shumë...

Recent Comments