No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Bashkëshortja e CR7 çmend fansat me linjat e saj

Bashkëshortja e CR7 çmend fansat me linjat e saj

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodrigez, është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokuese.

xhorxhina.jpg2

Bukuroshja e sulmuesit portugez, nuk nguron që të ekspozojë linjat e saj perfekte në “Instagram”, ku tërheq edhe vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi ajo po shijon pushimet, teksa nuk i reziston dot as temperaturave të larta. Modelja shpesh është shfaqur me bikini, ku ka “tërbuar” ndjekësit e saj që janë ët shumtë në numër.

xhorxhina

Të njëjtën gjë, Georgina ka bërë edhe së fundmi, ku ka postuar një foto, duke ekspozuar gjoksin e saj, i cili duket shpërthyes.

xhorxhina.jpg6
xhorxhina.jpg1
XHORXHINAA
GEORGINA
xhorxhina.jpg5
xhorxhina.jpg4
xhorxhina.jpg3
xhorxhina.jpg8
xhorxhina.jpg7

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Tuchel jep mesazhin e parë si trajner i Chelseat

Pasi është zyrtarizuar sonte, menjëherë fjalët e para të Thomas Tuchel si trajner i Chelsea nuk kanë vonuar. Trajneri gjerman foli për faqen zyrtare të...

Recent Comments