No menu items!
Ballina KRYESORE Nuhiu: Dua ta mbajmë këtë periudhë të mirë

Nuhiu: Dua ta mbajmë këtë periudhë të mirë

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu pas fitores së sotme kundër Feronikelit, 2:1, tha se i vjen mirë për serinë e fitoreve të skuadrës së tij.

“Më vjen mirë për fitoren, uroj futbollistët. Dua të mbajmë periudhën e mirë që kemi, dhe e di që na pret një ndeshje e vështirë të dielën”, tha fillimisht Nuhiu në SSK.

“Na mungojë goli i qetësisë në pjesën e parë, por më vjen mirë që pas golit të barazimit reaguam mirë”.

Lëndimi i Rexhës? “Me Rexhën nuk kam biseduar dhe nuk di çfarë të them”.

Mungesa e Lecit? “Vendimi për mos aktivizim sot është marr nga kryesia, ai sot nuk ishte në plane dhe shpresojë të merret vendim sa më parë nga klubi për të”.

Me fitore, Drita tashmë ka pesë pikë më shumë se përcjellësi i parë, Ballkani.

Kurse, Feronikeli mbetet në pozitën e pestë, pa ambicie këtë vit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Zidane: Nuk mund të fitosh gjithmonë

Zinedine Zidane tha se mospërballja në finale të Superkupës së Spanjës me Barcelona nuk ishte një dështim për të tijtë, pasi ata u mundën...

Drejtuesi i Trepçës’89 konfirmon largimin e tre futbollistëve

Sikurse skuadrat e tjera të Superligës së Kosovës në futboll, edhe Trepça ’89 i ka nisur përgatitjet për stinorin pranveror. Ekipi mitrovicas po stërvitet...

Recent Comments