No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Bashkëshortja e Chicaritos nostalgjike në Instagram për rrezet e diellit dhe detin!

Bashkëshortja e Chicaritos nostalgjike në Instagram për rrezet e diellit dhe detin!

Sarah Kohan bashkëshortja e Chicarito Hernandez nuk fshihet në Instagram. Bukuroshja seksi ka postuar një foto me rroba banjoje ku komenton se sa shumë i mungon deti. Sarah po pret me padurim që situata nga COVID-19 të qetësohet disi për të filluar plazhin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Rashkaj e pranon se karrierës së tij te Kosova po i vjen fundi

Transferimi në kategorinë e dytë të Suedisë pritet të zvogëlojë gjasat që Anel Rashkaj të marrë ftesë tjetër nga Përfaqësuesja e Kosovës...

Vedat Muriqi ‘hero’, e dërgon Lazion në çerekfinale të Kupës së Italisë

Lazio ka shënuar fitore ndaj Parmas me rezultat 2-1 në kuadër të 1/16 të Kupës së Italisë, duke kaluar në çerekfinale.

Malisheva i vë zjarrin merkatos në futbollin kosovar

Skuadra pretendente për inkuadrim në Superligë sapo ka zyrtarizuar shtatë super përforcime, shkruan Olle. Lajmi për Viktor Kukën që...

Rashkaj bëhet me skuadër të re

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Anel Rashkaj ka nënshkruar kontratë me klubin e tij të ri. Rashkaj do të...

Recent Comments