No menu items!
Ballina SUPERLIGA 'NXEHTË' NË GJILAN, ATY KU HUMBJA PRISHË SHUMË PUNË

‘NXEHTË’ NË GJILAN, ATY KU HUMBJA PRISHË SHUMË PUNË

Dita e sotme sjell tri ndeshje tejet interesante në kuadër të javës së 29-të të IPKO Superligës.

Pa dyshim vëmendja më e madhe është e përqendruar në Gjilan, ku do të ballafaqohen dy skuadrat pretendente për titull dhe dalje në Evropë, Gjilani dhe Prishtina. Cilado skuadër që pëson humbje në këtë ndeshje do ta ketë më pas shumë të vështirë për ta arritur objektivin. Ndërkohë, në dy ndeshjet e tjera Ballkani e pret në shtëpi Llapin, ndërsa Drenica i bënë konak Ferizajt.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Manchester United i jep shkelmin përfundmitar, Liverpooli eliminohet nga Kupa

Liverpooli po kalon një moment të errët dhe për t’i dhënë shuplakën përfundimtare mendoi Manchester United. “Djajtë e kuq” fituan me rezultatin 3-2 dhe...

Drita e Prishtina falënderojnë kreun e FFK-së për organizimin e mirë të Superkupës

Ndeshja e djeshme e Superkupës, e cila u zhvillua në Antalia prodhoi lojë dinamike dhe të pëlqyeshme për të gjithë, ku trofeut iu gëzua...

Florent Muslija shënon në fitoren e Hannoverit

Ndeshja ndërmjet Nurnbergut dhe Hannoverit në kuadër të xhiros së 17’të në Bundesliga 2 ka prodhuar shumë gola. Rezultati përfundimtar ishte 2:5...

Ballkani i suksesshëm edhe ndaj skuadrës ukrainase

Skuadrat kosovare janë duke zhvilluar miqësore të njëpasnjëshme për t’u përgatitur sa më mirë për sezonin pranveror. Klubi Futbollistik...

Recent Comments