No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR KOLOLLI VAZHDON ME FORMË TË MIRË, ASISTON PËR GOL

KOLOLLI VAZHDON ME FORMË TË MIRË, ASISTON PËR GOL

Zurich ka barazuar 1-1 me Xamax në ndeshjen e xhiros së 29-të të Superligës zvicerane.

Formë të lartë në këtë sfidë ka treguar edhe Benjamin Kololli që po zhvillon ndeshjet më të mira ndër vite.

Ylli nga Lipjani ka asistuar në golin e shënuar nga Nathan në minutën e 27-të.

Për vendasit golin e shënoi Nuzzolo në minutën e 23-të të ndeshjes.

Me këtë barazim, Zurich ngjitet në vendin e katërt me 42 pikë, pozitë kjo që dërgon në Europa League.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

Recent Comments