No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR "BOMBA" E MBRËMJES VJEN NGA DOBRAJA

“BOMBA” E MBRËMJES VJEN NGA DOBRAJA

KF Arbëria po përgatitet në mënyrën më të mirë për paraqitjet në Superligën e Kosovës në sezonin e ri.

Skuadra nga Lipjani ka arritur marrëveshje me trajnerin e mirënjohur, Arbnor Morina.

Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të KF Arbëria.

Njoftimi i plotë i klubi:

KF Arbëria ka arritur marrëveshje me trajnerin Arbnor Morina!

Trajneri Morina punen me KF Arbëria do ta fillojë pas përfundimit të kampionatit të Ipko Superliges ngase momentalisht është angazhuar me KF Flamurtari.

Në këtë rast KF Arbëria, aventuren e re në Superligen e Kosoves do ta filloje me një trajner si Arbnor Morina.

Kryesia KF Arbëria i dëshiron mirëseardhje njëkohësisht shëndet dhe suksese trajnerit Morina!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Devolli flet për fazën përgatitore, përforcimet e janarit si dhe objektivat e klubit

Drenica është njëri ndër klubet që ka pësuar më së shumti ndryshime në afatin kalimtar të janarit. Pikërisht për këtë arsye, kryetrajneri i kësaj...

Premtimet e Armand Dukës dhe Agim Ademit në futboll për 2021

Presidenti i “Federatës Shqiptare të Fubollit” Armand Duka dhe Presidenti i “Federatës të Fubollit të Kosovës” Agim Ademi ishin të ftuarit e...

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Recent Comments