No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA PREMIERE LEAGUE LIVERPOOLI I VAZHDON KONTRATEN 5 VJEQARE TALENTIT JONES

LIVERPOOLI I VAZHDON KONTRATEN 5 VJEQARE TALENTIT JONES

Liverpooli ka filluar të mendojë për të ardhmën e skuadrës. Kampioni i sapozgjedhur i Premier Ligës e ka zyrtarizuar kontratën e re me talentin e akademisë, Curtis Jones.

Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi anglez nëpërmjet rrjetit social “Twitter”.

Lojtari shihet si një ndër lojtarët me një të ardhme te “The Reds” nga trajneri Jurgen Klopp, derisa klubi i ka dhënë mundësinë duke nënshkruar marrëveshje 5 vjeçare.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...

Chiellini: Interi na dominoi plotësisht

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini ka folur për betejën e humbur ndaj Interit me rezultat 2-0 ku skuadra e Antonio Contes e...

Recent Comments