No menu items!
Ballina SUPERLIGA DRITA BINDËSE NË "ZAHIR PAJAZITI", TREPÇA'89 MERR TRI PIKË TË MËDHA NË...

DRITA BINDËSE NË “ZAHIR PAJAZITI”, TREPÇA’89 MERR TRI PIKË TË MËDHA NË FERIZAJ

Kanë përfunduar dy takimet e sotme në IPKO Superligë.

Drita ka shënuar fitore të madhe në udhëtim te Llapi me rezultatin, 4-0.

Pefqeli me autogol, Vucaj, Emini dhe Rexha, ishin shënuesit për gjilanasit.

Kurse, në Ferizaj u shënuan gjashtë gola, këtë takim e fitoi 89-shi me rezultatin, 5:2

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

I jashtëzakonshmi Granit Xhaka

Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën...

Kapiteni i Kosovës U-19 në pritje të debutimit në Superligën turke

Veton Tusha në fillim të muajit bëri hapin e madh në karrierë. Nga Vardari i Shkupit kompletoi transferimin te Denizlispori, skuadër që...

Recent Comments