No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA MIGUEL ALMIRON, OBJEKTIVI I MADH I ATLETIKO MADRIDIT

MIGUEL ALMIRON, OBJEKTIVI I MADH I ATLETIKO MADRIDIT

Shtohen gjithnjë e më shumë zërat për një transferim të Miguel Almiron nga Newcastle drejt Atletico Madrid. Diçka të tillë e ka konfirmuar edhe agjenti i lojtarit, Daniel Campos, që është shprehur se është në bisedime me Atletico Madrid, por gjithçka është në dorën e Newcastle, pasi klauzola e lojtarit është shumë e lartë. Gjithashtu, agjenti u shpreh se Almiron përshtatet në mënyrë perfekte në sistemin e Simeones te “Los Colchoneros”. Fantazisti paraguajan është pjesë e klubit nga “St. James’s Park” që nga janari i vitit të shkuar, kur u mor për 25 milionë euro nga amerikanët e Atlanta United.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Recent Comments