No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A INTERI SYNON EDHE BLERJEN E EMERSON PALMIERIT

INTERI SYNON EDHE BLERJEN E EMERSON PALMIERIT

Interi ka bërë goditjen më të bujshme deri më tani, teksa ka firmosur me Achraf Hakimin për 40 milionë euro + 5 milionë në formë bonusesh. Gjithsesi, zikaltrit nuk kanë ndërmend të ndalen dhe tashmë sytë i kanë hedhur nga Chelsea, ku synojnë Emerson Palmierin. Sipas mediave në Itali, bisedimet e para kanë nisur dhe shumë shpejt pritet që mes dy klubeve të ketë edhe një marrëveshje. Për Emerson do të ishte një rikthim në Itali, ku edhe spikati me fanellën e Romës, përpara se të kalonte te Chelsea në janar të vitit 2018 për 20 milionë euro.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Zvicra po bën presion të madh për Andi Zeqirin, zbulohet kur mund t’i bashkohet përfundimisht Kosovës

Sulmuesi kosovar i Brightonit, Andi Zeqiri po vazhdon të jetë prej çështjeve më të përfolura nga mediet kosovare dhe ato zvicrane.Ai vazhdimisht ka qenë...

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Zidane: Nuk mund të fitosh gjithmonë

Zinedine Zidane tha se mospërballja në finale të Superkupës së Spanjës me Barcelona nuk ishte një dështim për të tijtë, pasi ata u mundën...

Recent Comments