No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA LEROY SANE SOT MBËRRIN NE MYNIH

LEROY SANE SOT MBËRRIN NE MYNIH

Futbollisti, Leroy Sane do të vijojë karrierën e tij me klubin e Bayern Munchen.

Sipas “Sport1”, mesfushori gjerman ditën e sotme pritet të mbërrijë në Mynih ku do të nënshkruajë kontratën e re me rekordmenët bavarezë.

LEXO EDHE:
Spanja cakton datat për dritaren e transferimeve, si rrallë herë merkato e verës nis më…
Pasi të përfundoj testet mjekësore, ai do të prezantohet si futbollist i klubit të Bayern Munchen e cila ka derdhur në arkat e Manchester Cityt plot 50 milionë euro për kartonin e Sane.

Leroy Sane do të firmosë një kontratë 5-vjeçare.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Recent Comments