No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA PREMIERE LEAGUE CHELSEA SYNON RIKTHIMIN E HOLANDEZIT AKE!

CHELSEA SYNON RIKTHIMIN E HOLANDEZIT AKE!

Pasi ka zyrtarizuar blerjet e Ziyech nga Ajax dhe Werner nga Leipzig, Chelsea mendon të përforcojë mbrojtjen dhe objektivi kryesor është një “ish” si Nathan Ake. Holandezi la “Stamford Bridge” përfundimisht në vitin 2017, kur Bournemouth derdhi në arkat e Chelseat 23 milionë euro. Kur kanë kaluar 3 vite nga ajo lëvizje, rendimenti i Akes ka qenë gjithnjë e në rritje dhe tashmë “Blutë” kërkojnë ta rikthejnë me patjetër në Londër. Mediat angleze raportojnë se në ditët në vijim pritet që drejtuesit e Chelseat të kenë një takim me ata të Bournemouth për të gjetur një marrëveshje. Bournemouth kërkon të paktën 50 milionë sterlina, por pretendimet mund të ulen nëse në fund të sezonit ekipi bie në Championship.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...

Chiellini: Interi na dominoi plotësisht

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini ka folur për betejën e humbur ndaj Interit me rezultat 2-0 ku skuadra e Antonio Contes e...

Recent Comments