No menu items!
Ballina SUPERLIGA GJILANI LËSHON DY PIKË KUNDËR LLAPIT, BALLKANI BËN DETYRËN

GJILANI LËSHON DY PIKË KUNDËR LLAPIT, BALLKANI BËN DETYRËN

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës së sotme në Gjilan dhe Suharekë.

Ballkani ka shënuar fitore të lehtë ndaj Vushtrrisë me rezultatin 3:1.

Kurse, Llapi ishte afër befasisë si mysafir në Gjilan, pasi deri në minutën e 90-të kishte epërsinë, por një ‘predhë’ e Prognit bëri që ndeshja të përfundonte baras 2:2.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona afër bankrotimit… Zbulohet dëmi që ka shkaktuar Bartomeu

Barcelona po kalon një krizë ekonomike të paparë. Kjo dallohet edhe te lajmi i konfirmuar nga raporti vjetor financiar i klubit blaugrana, i cili...

U shkarkua por Lampard merr lëvdata nga pronari i klubit

Është zyrtare! Chelsea e ka shkarkuar trajnerin Frank Lampard. Me këtë rast, presidenti Roman Abramovich donte ta falënderonte ish-kapitenin për punën e bërë, duke...

FBK vendos që “Final 8” të luhet në Suharekë

Federata e Basketbollit të Kosovës ka marrë vendim të ri për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës. Fillimisht ishte paraparë që kjo ngjarje e madhe...

Spanja po përgatitet që ndeshjen me Kosovën ta luajë në territorin e saj

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më 31...

Recent Comments