No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR BERNARD BERISHA SHKËLQEN NË RUSI

BERNARD BERISHA SHKËLQEN NË RUSI

Bernard Berisha e mbylli me asist fundjavën në Premierligën e Rusisë.

Mesfushori i majtë i Kosovës asistoi në barazimin 1:1 të Terek Groznyt ndaj Sochit.

Bernardi luajti 90 minuta, ndërsa asistin e bëri në minutën 30, shkruan Olle.

Për këtë paraqitje, mediat e Rusisë e përfshin në formacionin e javës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments