No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA PREMIERE LEAGUE VIDEOJA QË DËSHMON VUAJTJET 30-VJEÇARE TË LIVERPOOLIT PËR TË ARRITUR TE TITULLI

VIDEOJA QË DËSHMON VUAJTJET 30-VJEÇARE TË LIVERPOOLIT PËR TË ARRITUR TE TITULLI

Bleacher Report”, me rastin e fitores së titullit kampion nga ana e Liverpool pas 30 vitesh, publikoi një video shumë emocionuese.

Në klipin që titullohet “Udhëtimi i gjatë drejt titullit” dhe që zgjat 90 sekonda, tregohet jeta e një fëmije që rritet duke parë dështimin e Liverpool sezon pas sezoni, deri në momentin kur “The Reds” fitojnë titullin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ramadani flet para duelit me Dritën

FC Prishtina tash e disa ditë ndodhet në Antalia të Turqisë për përgatitje intensive për stinorin pranveror në elitën e futbollit kosovar,...

Muriqi: Shpresoj të shënoj edhe më shumë gola

Vedat Muriqi ka folur pas fitores ndaj Parmas në kuadër të Coppa Italia të cilën ishte bërë protagonist. Muriqi...

Ja si duket trofeu i Superkupës

Superkupa e Kosovës  për herë të parë do të zhvillohet jashtë kufijve ‘dardan’. Përballë njëra tjetrës në Antalia do të vihen skuadra...

Agim Ademi i përgjigjet pyetjeve të Luana Vjollcës në “After Party”

Dje në mbrëmje është publikuar edhe intervista e shkurtër e Presidentit të FFK-së, Agim Ademit për “After Partyn” e Luana Vjollcës.

Recent Comments