No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR URIMI I BENATIAS PËR NASRIN BËN XHIRON E BOTËS!

URIMI I BENATIAS PËR NASRIN BËN XHIRON E BOTËS!

Samir Nasri, ish-ylli i Manchester Cityt dhe Arsenalit, ka mbushur 33 vjeç më 26 qershor. Miku i tij Medhi Benatia i ka bërë një urim të veçantë.

Mes fotografive të postuara nga mbrojtësi në Instagram ka qenë edhe një e dy lojtarëve kur kanë qenë shumë të rinj.

Flokë të gjata për ish-mbrojtësin e Juventusit, fytyrë fëmijërore për francezin.

Fotografia e vjetër ka marrë shumë komentet në Instagram.

“Gjatë karrierës sonë takojmë shumë persona me të cilët krijojmë lidhje. Sot është ditëlindja e njërit prej këtyre personave”.

“Një njeri i veçantë, një shok me të cilin kam një marrëdhënie miqësie të gjatë 17 vite. Ulje, ngritje, gëzime dhe zhgënjime”.

“Një marrëdhënie e vërtetë, Një vëlla i vërtetë gjaku. Gëzuar ditëlindjen Nasri, Princi i Marsejës”, ka qenë urimi i Benatias.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Peja pëson humbje nga Ponte Prizreni

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Pejës me rezultat 89:81 (21:24, 25:18, 23:16, 20:23), në kuadër të javës së 17-të në Superligën...

Presidenti i FFK-së: Shpresoj që së shpejti të kthehen tifozët, janë hijeshia e kampionatit

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar FC Prishtina për suksesin e arrirur sot në ndeshjen e Superkupës, por njëherësh ka përgëzuar edhe futbollistët...

Sigal Prishtina mposht Rahovecin

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Rahovecit në udhëtim 75:93 (16:19, 27:23, 15:22, 17:29), në kuadër të javës së 17-të në Superligën...

A do të luhet gjithmonë Superkupa në Turqi? – përgjigjet Agim Ademi

Prishtina fitoi Superkupën e Kosovës pasi triumfoi ndaj Dritës. Rezultati përfundimtar i takimit ishte 3-1 në favor të kryeqytetasëve me takimin që ishte shumë...

Recent Comments