No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR SOT FINALJA E TITULLIT

SOT FINALJA E TITULLIT

Perdja e edicionit 2019/2020 në futbollin e femrave do të bie sot.

Finalja e këtij edicioni, që do të përcaktojë kampionin, zhvillohet mes Mitrovicës dhe Feronkelit.

Takimi luhet sot në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë, me fillim prej orës 16:00, raporton Olle.

Një finale e tillë për të caktuar kampionin është vendosur muajin e kaluar, pas pauzës disa muajshe të futbollit shkaku i pandemisë Covid 19.

Fituesi i sotëm do të luajë në Ligën e Kampionëve

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Recent Comments