No menu items!
Ballina SPORTE TJERA FINALJA LIBURNI - MABETEX PRISHTINA DIREKT NË KËTË TV

FINALJA LIBURNI – MABETEX PRISHTINA DIREKT NË KËTË TV

Kampioni i Kosovës në Superligën e futsallit do të përcaktohet nesër.

Liburni si kampion aktual do të takohet ndaj Mabetex Prishtinës.

Takimi final zhvillohet në palestrën ‘Bill Clinton’ në Ferizaj, e që fillon nga ora 17:00.

Ky takim do të jetë pa prani të shikuesve, ndërsa do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK4.

Kujtojmë, fituesi i këtij takimi do të jetë kampion i ri i Kosovës, kurse do të siguron edhe plasmanin në kualifikime të Ligës së Kampionëve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Rezultatet e mira në Turqi, Ballkani shpreson t’i vazhdojë edhe në Kosovë

Ballkani të mërkurën do ta luajë ndeshjen e fundit përgatitore në Antalia të Turqisë, para se të premten të kthehet në Kosovë....

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Recent Comments