No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR LIRIM KASTRATI SHËNON NË NDESHJEN KUNDËR ISTRAS

LIRIM KASTRATI SHËNON NË NDESHJEN KUNDËR ISTRAS

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati ka shënuar gol në ndeshjen që skuadra e tij NK Lokomotiva është duke e luajtur në udhëtim te NK Istra 1961 në ndeshjen e vlefshme për ligën kroate. Rezultati momental është 1:1, derisa Kastrati e ka gjetur rrugën e golit në minutën e 8-të.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Rezultatet e mira në Turqi, Ballkani shpreson t’i vazhdojë edhe në Kosovë

Ballkani të mërkurën do ta luajë ndeshjen e fundit përgatitore në Antalia të Turqisë, para se të premten të kthehet në Kosovë....

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Recent Comments