No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA LËNDOHET RASHICA

LËNDOHET RASHICA

Një lajm i keq vjen nga Milot Rashica.

Ylli kosovar i Werder Bremenit, ka pësuar lëndim në stërvitjen e sotme.

Lajmin e ka bërë publik vetë klubi gjerman, ku shihet edhe fotoja e këmbës së lënduar të Rashicës.

“Milot Rashica u desh të ndërprejë stërvitjen e sotme, shkaku i lëndimit në këmbën e majtë”, shkruan Werderi, raporton Olle.

Mbetet të shihet se sa do të pauzojë vushtrriasi i Kombëtares së Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Liverpool-Manchester United me rekord të ri shikueshmërie

Dueli mes Liverpool dhe Manchester United ditën e diel ishte dueli i rekordeve. Përballja mes dy klubeve të mëdha angleze është kthyer...

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Recent Comments