No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR OPEROHET ME SUKSES YLLI I FUTBOLLIT KOSOVAR DHE BALLKANIT ARBËR HOXHA

OPEROHET ME SUKSES YLLI I FUTBOLLIT KOSOVAR DHE BALLKANIT ARBËR HOXHA

Ylli i futbollit kosovar, Arbëri Hoxha, është operuar ditën e sotme.Drejtori sportiv i skuadrës së Ballkanit, Avni Bytyqi, ka njoftuar për Zeri.info se operimi ka shkuar për mrekulli.“Arbër Hoxha është operuar te mjeku i njohur Qerim Kida. Operimi për fat të mirë ka shkuar shumë mirë. Tashmë presim që edhe faza e rehabilitimit të shkojë mirë”, ka thënë Avni Bytyqi për Zeri.info.21-vjeçari Hoxha u lëndua në ligamentet e gjurit të majtë të shtunën, një ditë para ndeshjes me Trepçën ’89.Ai pritet t’i mungojë skuadrës së Ballkanit së paku gjashtë muaj.Hoxha para lëndimit po kalonte në formë jetësore.Sulmuesi kosovar konsiderohet një ndër lojtarët më cilësor që aktivizohet në futbollin e Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments