No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR GJAKOVA MBLODHI VETERANËT E FUTBOLLIT

GJAKOVA MBLODHI VETERANËT E FUTBOLLIT

Sot në qytetin e Gjakovës është zhvilluar një miqësore ndërmjet Veteranëve të Vëllaznimit dhe ekipit të Veteranëve të Kosovës.

Kjo miqësore ka mbledhur emra të mëdhenj të futbollit kosovar.

Prezent në këtë miqësore ishte edhe Kryetari i FFK-së, Agim Ademi dhe sekretari Eroll Salihu.

Ademi në fund të takimit pati një fjalim në praninë e të dyja skuadrave, derisa pranoi edhe një dhuratë nga vendësit, një punim i qytetit të vjetër të Gjakovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Recent Comments