No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR ARBËR HOXHA: FALË ZOTIT OPERIMI PËRFUNDOI ME SUKSES

ARBËR HOXHA: FALË ZOTIT OPERIMI PËRFUNDOI ME SUKSES

Futbollisti i Ballkanit dhe njëri nga talentet më të mëdhenj të Superligës së Kosovës, Arbër Hoxha, i cili sot iu nënshtrua me sukses operimit të gjurit nga dr. Qerim Kida, ka reaguar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, me ç’rast ka falënderuar të gjithë për mbështetjen e treguar në këtë periudhë të vështirë për të.
“Falë ZOTIT operimi përfundoi me sukses. Respekt për Dr.Qerim Kida për kujdesin e shtuar.

Faleminderit nga zemra për të gjithë ju e në veçanti klubit FC Ballkani per kujdesin e jashtëzakonshëm. Krenar që jam pjesë e kësaj familje.

Pas vështirësisë vjen lehtësimi. Do të rikthehem më i fortë”, ka shkruar Arbër Hoxha.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ja si duket trofeu i Superkupës

Superkupa e Kosovës  për herë të parë do të zhvillohet jashtë kufijve ‘dardan’. Përballë njëra tjetrës në Antalia do të vihen skuadra...

Agim Ademi i përgjigjet pyetjeve të Luana Vjollcës në “After Party”

Dje në mbrëmje është publikuar edhe intervista e shkurtër e Presidentit të FFK-së, Agim Ademit për “After Partyn” e Luana Vjollcës.

Apeli hedh poshtë ankimimin e Barçës, Messi mungon edhe ndaj Elches

Komisioni i Apelit në Federatën Spanjolle të Futbollit, ka hedhur poshtë ankesën e paraqitur nga Barcelona, ku kërkohej uljen e dënimit të...

Rashkaj e pranon se karrierës së tij te Kosova po i vjen fundi

Transferimi në kategorinë e dytë të Suedisë pritet të zvogëlojë gjasat që Anel Rashkaj të marrë ftesë tjetër nga Përfaqësuesja e Kosovës...

Recent Comments