No menu items!
Ballina SUPERLIGA SUPERLIGA VAZHDON ME ORAR TË NGJESHUR

SUPERLIGA VAZHDON ME ORAR TË NGJESHUR

Federata e Futbollit e Kosovës e publikuar orarin e ndeshjeve të javës së 26-të në Ipko Superligë. Tri ndeshje do të zhvillohen të mërkurën dhe tri të tjera të enjten. Kësaj radhe ndeshjet do të fillojnë në orën 16:45. Edhe kjo javë pritet të sjellë ndeshje tejet interesante, ku pa dyshim veçohet dueli i mbijetesës në Mitrovicë ndërmjet Trepçës’89 dhe Flamurtarit, si dhe përballja në Podujevë, Llapi – Prishtina.

Ipko Superliga
E mërkurë
16:45 – Vushtrria-Drita
16:45 – Trepça’89-Flamurtari
16:45 – Dukagjini-Gjilani

E enjte
16:45 – Llapi-Prishtina
16:45 – Ferizaj-Ballkani
16:45 – Feronikeli-Drenica

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments