No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR KOSOVA RIKTHEHET NË FUSHË MË 3 SHTATOR, JA ORARI I NDESHJEVE TË...

KOSOVA RIKTHEHET NË FUSHË MË 3 SHTATOR, JA ORARI I NDESHJEVE TË DARDANËVE

Kombëtaren e Kosovës në futboll pritet ta shohim përsëri në fushë në muajin shtator.

Tashmë është zyrtarizuar edhe orari i ndeshjeve të Ligës së Kombeve që fillojnë me 3 shtator në udhëtimin e Dardanëve drejt Moldavisë, shkruan Olle.

Kurse, ndeshja e parë si vendas pritet të jetë ajo ndaj Greqisë disa ditë më pas.

Më 10 tetor, në ‘Fadil Vokrri’ zbarkon edhe Kombëtarja e Sllovenisë.

Në raundin e katërt dhe pestë, Kosova udhëton në Greqi dhe Slloveni, ndërsa xhiron e fundit, në Prishtinë pret Moldavinë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

Recent Comments