No menu items!
Ballina SUPERLIGA ARBËR HOXHA: DO TË KTHEHEM EDHE MË I FORTË PAS LËNDIMIT

ARBËR HOXHA: DO TË KTHEHEM EDHE MË I FORTË PAS LËNDIMIT

Arbër Hoxha pret që të rikthehet fuqishëm pas lëndimit që e pësoi të shtunën në stërvitje me skuadrën e Ballkanit, kur këputi ligamentet e gjurit. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook ka falënderuar mbarë opinionin për mbështetjen e madhe në këtë periudhë jo të lehtë për të.

“Edhe pse gjendem në një moment të vështirë shfrytëzoj rastin të ju falënderoj përzemërsisht për përkrahjen e vazhdueshme në këto momente aspak të mira për mua personalisht. Me ndihmën e Zotit shpresoj dhe besoj që do të kthehem më i fortë se që isha sepse para vetes shoh sfida shumë të mëdha”, ka shkruar Hoxha.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...

Chiellini: Interi na dominoi plotësisht

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini ka folur për betejën e humbur ndaj Interit me rezultat 2-0 ku skuadra e Antonio Contes e...

Recent Comments