No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A MELO REFUZON SËRISH JUVENTUSIN

MELO REFUZON SËRISH JUVENTUSIN

Edhe pse Juventus insiston për të, Arthur Melo është i vendosur për të qëndruar te Barcelona.

Braziliani ia ka bërë me dije edhe një herë klubit italian se nuk ka ndërmend të largohet nga katalanasit.

Mesfushori 23 vjeçar e ka hedhur poshtë  ofertën e radhës nga bardhezinjtë.

Sipas Sky Sport Italia, ai e ka refuzuar një pagë vjetore në vlerë pesë milionë euro të Juventus.

Edhe pse te Barcelona përballet me konkurrencë të fortë për të zënë vend titullari,  Melo vazhdon të besojë se do të bëhet lojtar i rëndësishëm në Camp Nou.

Mirëpo, Barcelona ka rënë dakord që ai të largohet në drejtim të Juventusit, në një marrëveshje shkëmbimi për Miralem Pjanic, e hedhur në tavolinë nga klubi italian.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Recent Comments