No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A PËRFUNDON SEZONI PËR KHEDIRAN

PËRFUNDON SEZONI PËR KHEDIRAN

Dëmtim i  rëndë për Sami Khediran i cili mbyll përpara kohe këtë sezon. Sipas raportimeve që vinë nga Gazzetta Dello Sport analizat të cilave u është nënshtruar mesfushori gjerman për të përcaktuar shkallën e dëmtimit kanë vërtetuar se për t’u kthyer i gatshëm për të luajtur sërish, Khediras do t’i duhen minimalisht 2 muaj dhe për këtë arsye ky sezon futbollistik mund të konsiderohet i mbyllur për të. Një humbje e madhe kjo për trajnerin Sarri dhe Juventusin që kishte nevojë për ekpseriencën e Khediras në këtë periudhë të ngjeshur me ndeshje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosovë – Lituani, miqësorja e marsit

Kombëtarja e Kosovës do të luajë miqësore me Kombëtaren e Lituanisë në prag të ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 2022, njofton FFK. Marrëveshja...

Spektakël në Bergamo: Shënojnë Gjimshti dhe Muriqi, kualifikohet Atalanta

Atalanta dhe Lazio zhvilluan një ndeshje shumë të bukur mes tyre, por në fund festuan zikaltrit pas fitores 3-2, rezultat që kualifikon...

Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Fansat bëjnë pyetje dhe Neymar përgjigjet. O’Ney i ka lënë takim të gjithëve për t’iu përgjigjur disa pyetjeve me formatin “e vërtetë apo gënjeshtër”. Nga pohimet...

Odegaard prezantohet në fanellën e Arsenalit

Martin Odegaard është lojtari më i ri i Arsenalit. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi anglez, përmes një postimi në “Twitter”. “Është...

Recent Comments