No menu items!
Ballina SUPERLIGA KEÇI IA DEDIKON FITOREN PRESIDENTIT TË KLUBIT

KEÇI IA DEDIKON FITOREN PRESIDENTIT TË KLUBIT

Gjilani dhe Flamurtari kanë shënuar fitore të mëdha ndaj Vushtrrisë e Drenicës.

Në Gjilan, skuadra me po të njëtin emër, fitoi me rezultatin 3:0 ndaj vushtrriasve.

Ndërsa, në ‘Bajram Aliu’, Flamurtari befasojë Drenicës vendase me rezultatin 2:1.

Pas ndeshjes trajneri i Flamurtarit, Sunaj Keçi për Supersport është shprehur shumë i lumtur për fitoren, por e ka pranuar se deri në fund ka edhe shumë ndeshje.

“Ne kemi pasur më shumë pushim sesa Drenica e cila luajti edhe për Kupë për Prishtinën dhe këtë e kemi shfrytëzuar. Këtë fitore ja dedikojmë presidentit të klubit për mbështetjen që po jep”.

“Sa i përket ndeshjes kemi mundur të shënojmë edhe gola të tjerë pasi kishim raste të qindpërqindta, por ja që në fund pranuam gol dhe rrezikuam por fatmirësisht e fituam. Tash na pret ndeshja me Trepçën’89 dhe edhe atje shkojmë për fitore”, ka thënë Keçi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments