No menu items!
Ballina SUPERLIGA CAKTOHEN GJYQTARËT PËR NDESHJET E JAVËS SË 25-TË

CAKTOHEN GJYQTARËT PËR NDESHJET E JAVËS SË 25-TË

Xhiro e 25-të në Superligen e Kosovës në futboll vjen me ndeshje mjaftë interesante.

Skuadra lidere e Superligës, Drita, ndeshjen ndaj Ferizajt do ta zhvilloj ditën e premte.

Dy ndeshjet më interesante të kësaj xhiro, Ballkani – Trepça ’89 dhe Feronikeli – Llapi do të zhvillohen ditën e diele.

Kurse, tashmë është bërë edhe delegimi i gjyqtarëve për këtë javë.

Në ndeshjen kryesore, Ballkani – Trepça ’89, ‘bilbili’ kryesor i është besuar Genc Nuzës me asistent Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj.

Kjo është lista e plotë e gjyqtarëve nga të gjitha takimet që do të luhen:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barça deklason Prishtinën në pjesën e parë

Barcelona e ka fituar me rezultat 5-1  pjesën e parë kundër Prishtinës në futsall. Minutat e parë Prishtina arriti që të mbrohet...

Zvicra po bën presion të madh për Andi Zeqirin, zbulohet kur mund t’i bashkohet përfundimisht Kosovës

Sulmuesi kosovar i Brightonit, Andi Zeqiri po vazhdon të jetë prej çështjeve më të përfolura nga mediet kosovare dhe ato zvicrane.Ai vazhdimisht ka qenë...

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Recent Comments