No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR TË MËRKURËN VENDOSET SE KUSH DO TË LUAJË NË FINALE TË DIGITALB...

TË MËRKURËN VENDOSET SE KUSH DO TË LUAJË NË FINALE TË DIGITALB KUPËS

Të mërkurën do të zhvillohen ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll, ku edhe do të dihet se cilat do të jenë dy skuadrat që do të luajnë në finalen e madhe më 29 korrik. Feronikeli do të jetë mikpritës i Ballkanit në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas. Ndeshja e parë është mbyllur pa fitues dhe pa gola, prandaj gjithçka mbetet e hapur. Ndërkohë, në duelin tjetër Drenica do të jetë mikpritëse e Prishtinës, në përpjekje për të bërë sensacion dhe për të shkrirë epërsinë e prishtinasve nga ndeshja e parë (3:0). Të dyja ndeshjet do të luhen prej orës 16:30.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Apeli hedh poshtë ankimimin e Barçës, Messi mungon edhe ndaj Elches

Komisioni i Apelit në Federatën Spanjolle të Futbollit, ka hedhur poshtë ankesën e paraqitur nga Barcelona, ku kërkohej uljen e dënimit të...

Rashkaj e pranon se karrierës së tij te Kosova po i vjen fundi

Transferimi në kategorinë e dytë të Suedisë pritet të zvogëlojë gjasat që Anel Rashkaj të marrë ftesë tjetër nga Përfaqësuesja e Kosovës...

Vedat Muriqi ‘hero’, e dërgon Lazion në çerekfinale të Kupës së Italisë

Lazio ka shënuar fitore ndaj Parmas me rezultat 2-1 në kuadër të 1/16 të Kupës së Italisë, duke kaluar në çerekfinale.

Malisheva i vë zjarrin merkatos në futbollin kosovar

Skuadra pretendente për inkuadrim në Superligë sapo ka zyrtarizuar shtatë super përforcime, shkruan Olle. Lajmi për Viktor Kukën që...

Recent Comments